خرید آلبوم موسیقی برگزیده آثار کیتارو 

قیمت : تومان

برند : پویاموزیک

خرید پستی آلبوم موسیقی برگزیده آثار کیتارو 

قیمت آلبوم موسیقی برگزیده آثار کیتارو 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

آلبوم موسیقی برگزیده آثار کیتارو

کیتارو» (Kitaro) با نام واقعی ماسانوری تاکاهاشی» (Masanori Takahashi) موسیقیدان بزرگ ژاپنی است که در آمریکا زندگی می‌کند. شاید باور کردنش دشوار باشد، اما کیتارو که تقریباً همه موسیقی خاص او را می شناسند و در جاهای مختلف می‌شنوند، هرگز سواد موسیقایی نداشته است. کیتارو خود در این‌باره می‌گوید: من نمی‎‌دانم نت‌های موسیقی چه می‌گویند. انگشتان من فقط حرکت می‎کنند و نوایی ایجاد می‌‎کنند که شگفت زده‎‌ام می‌کند». وی طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد. اواخر مهر ماه سال 1393 بود که کیتارو به تهران آمد و کنسرت به یادماندنی در تالار وزارت کشور بر پا کرد. موسسه فرهنگی انتشاراتی مهر پویان نوا» 12 قطعه برگزیده از آثار ماندگار و زیبای کیتارو را منتشر کرده و در اختیار علاقمندان گذاشته است.

کیتارو» (Kitaro) با نام واقعی ماسانوری تاکاهاشی» (Masanori Takahashi) موسیقیدان بزرگ ژاپنی است که در آمریکا زندگی می‌کند. شاید باور کردنش دشوار باشد، اما کیتارو که تقریباً همه موسیقی خاص او را می شناسند و در جاهای مختلف می‌شنوند، هرگز سواد موسیقایی نداشته است. کیتارو خود در این‌باره می‌گوید: من نمی‎‌دانم نت‌های موسیقی چه می‌گویند. انگشتان من فقط حرکت می‎کنند و نوایی ایجاد می‌‎کنند که شگفت زده‎‌ام می‌کند». وی طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد. اواخر مهر ماه سال 1393 بود که کیتارو به تهران آمد و کنسرت به یادماندنی در تالار وزارت کشور بر پا کرد. موسسه فرهنگی انتشاراتی مهر پویان نوا» 12 قطعه برگزیده از آثار ماندگار و زیبای کیتارو را منتشر کرده و در اختیار علاقمندان گذاشته است.

تصاویر بیشتر

خرید آلبوم موسیقی برگزیده آثار کیتارو ارزان , آلبوم موسیقی برگزیده آثار کیتارو با قیمت ارزان , خرید پویاموزیک ارزان , پویاموزیک با قیمت ارزان , خرید پستی آلبوم موسیقی برگزیده آثار کیتارو ,خرید اینترنتی آلبوم موسیقی برگزیده آثار کیتارو, خرید آلبوم موسیقی برگزیده آثار کیتارو با قیمت ,خرید آلبوم موسیقی برگزیده آثار کیتارو فقط ,خرید پویاموزیک آلبوم موسیقی برگزیده آثار کیتارو ,خرید پویاموزیک با قیمت ,kharid آلبوم موسیقی برگزیده آثار کیتارو, gheymat آلبوم موسیقی برگزیده آثار کیتارو  

طاقت بیار

آلبوم موسیقی نواحی ایران مولود خوانی ذکر حلقه اثر غلام مارگیری و عباس سماعی

آلبوم موسیقی پیام کوتاه (SMS) اثر امیر رجبی

آلبوم موسیقی برگزیده آثار کیتارو

آلبوم موسیقی بن بست اثر بابک بیات

آلبوم موسیقی موسیقی اصیل یک سرزمین (به یاد یان سیبلیوس) - لئونارد برنستاین

کیتارو ,موسیقی ,آثار ,برگزیده ,آلبوم ,ارزان ,برگزیده آثار ,موسیقی برگزیده ,آلبوم موسیقی ,آثار کیتارو ,و در ,آلبوم موسیقی برگزیده ,خرید آلبوم موسیقی ,مشاهده جزئیات محصول ,سواد موسیقایی نداشته
مشخصات
آخرین جستجو ها